HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Üzenőfal
Latest topics
» Rony, Ryan és Szegény Áldozat
Hétf. Nov. 09, 2015 11:03 am by Ryan Anderson

» Ronan & Franky
Vas. Okt. 11, 2015 5:06 pm by Ronan Anderson

» Jade & Niall
Pént. Okt. 09, 2015 8:00 pm by Jáde Van Moezel

» Alan és Niall
Vas. Okt. 04, 2015 5:41 pm by Niall Tierney

» Shay & Rony
Szomb. Okt. 03, 2015 9:09 pm by Ronan Anderson

» Franky & Alan II.
Hétf. Szept. 28, 2015 10:34 pm by Franky Talbot

» Nadia Adelaide Blackmoon
Vas. Szept. 27, 2015 10:24 pm by Nadia A. Blackmoon

» Lachlan & Shayleen
Vas. Szept. 27, 2015 11:54 am by Lachlan Morven

» Idegen alfaj (képességtípus)
Szomb. Szept. 26, 2015 5:16 pm by Seth Waller

Szavazz ránk minden nap!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Aug. 17, 2015 9:37 am-kor volt itt.

Share | 

Franky & Alan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Franky Talbot

Nem : Lány
Kor : 19
Faj : Idegen, Rylor
Képesség : Alakváltás
Foglalkozás : Tanuló
Előtörténet : Ez rólam szól
Zeném : Diamonds

TémanyitásTéma: Franky & Alan   Szer. Aug. 12, 2015 11:00 pm

A komppal átjutottam, az oké. Még az sem zavart különösebben, hogy minden kis ösvény a sziget belsejében murvával volt felszórva nekem meg egy baromi drága platformos lakk cipőcsoda volt a virgácsaimon, mert lazán levettem és meztelen talppal caplattam a fűben... csak azt az átkozott bőröndöt volt nehéz magam után vonszolni, pláne úgy, hogy csak sikerült letörni a fogantyút megint, erősítés ide vagy oda.
- A k*rva életbe... - morgolódtam, miközben kerestem azt az átkozott faházat. Az erdőben van, ennyit tudtam, de bővebben nem jegyeztem meg az útvonalat, az eligazításkor épp az igazgatónő cuki rucijával voltam elfoglalva. Azon gondolkodtam vajon hol vette és milyen baró lenne kicsit feldobva, mondjuk néhány latex-berakással meg szegeccsel... aztán ahelyett, hogy a "csoportommal" tartottam volna, én szépen bementem a kastély legközelebbi mosdójába, hogy bő háromnegyed óra alatt rendbe hozzam a sminkem és a frizurám. Elég hosszú volt az út, én meg nem ehhez a klímához szoktam, a feltupírozott kontyom azonnal lelapította a magas páratartalom, nedves tincsekben tapadt arcomra a kalodájából kiszálló haj. Kénytelen voltam hát kiengedni, még így is jobb, legalább nem nézek ki úgy mint egy aggszűz kémiatanárnő. Pasik márpedig vannak az iskolában, meg is akadt már a szemem egy-két szép szál legényen, így hát a birtok megismerésének kárára én inkább a piperészkedést választottam.
Mikor megláttam szemben az unottan sétálgató fiút, felkiáltottam és integetni kezdtem, reméltem, hogy észrevesz.
- Hé! Hé, te ott! Nem tudod, hol vannak a faházak? - megálltam és kiabáltam, mint egy kultúrember. Az túl egyszerű lett volna, hogy simán csak közelebb megyek és nem ilyen hangerővel szólítom meg, hanem olyan normálisan.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alan Gilmore
Admin

Faj : Idegen, Innan
Képesség : Illúziókeltés
Előtörténet : Olvasd!
Zeném : Meglepetés Smile

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Csüt. Aug. 13, 2015 10:52 pm

Egyedül akartam lenni, már nem feltétlenül a picsogós okból, inkább nem volt kedvem most senkivel sem együtt lógni, nem volt kedvem senkihez. Mondjuk Aileen is eszembe jutott párszor. Ebből a szempontból jobban örültem volna, ha inkább valami halottfeltámasztós képességem lenne. B*ssza meg, ezt jól megszívtam. Na de mindegy, azzal dolgozzunk, amink van, és az illúziókeltésben bőven vannak lehetőségek. Kisétáltam az erdő mellé, ott csak megúszom társaság nélkül. Vagy nem. Valami csaj kalimpált felém eszelős módon, mint akinek rohama van. Igazából vicces is volt egy kicsit a látvány. Fennhangon érdeklődött, hogy hol vannak a faházak. Biztos nem feltűnő, hogy totál friss hús vagyok én is. Kissé megemeltem a fejem, tettem egy kört a pupillámmal, aztán megindultam felé, közben válaszoltam neki.
-Szia! Még én is teljesen új vagyok itt, fogggalmam sincs, hogy hol vannak pontosan, célozd be az erdőt, aztán majd csak belebotlasz. Nem a társaiddal kellett volna megszállni a házakat?
Valami azt súgja, erről a csajról fogok még hallani, elég jó csajról van szó, és ráadásul amolyan tetkós vadócbuxa, aki nem sz@rozik, és akivel nem lehet sz@rozni. Szimpatikus volt amúgy, ráadásul külsőre valahogy emlékeztetett Aileenre is.

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Csüt. Aug. 13, 2015 11:17 pm

A srác közelebb jött de úgy tűnt sajnos, hogy nem tud segíteni. Látványosan, már-már teátrálisan sóhajtottam fel és csípőre tettem a kezeim. Úgy nézek én ki, mint aki napestig akar az erdőben mászkálni, hogy keresse azt a nyomorult faházat? Úgy nézek én ki? Azután rákérdezett, hogy ugyan miért nem vagyok a többiekkel, felteszem azok alapján, hogy az erdőben leszek elszállásolva, máris beazonosított ház-ügyileg.
- Képzeld, fésülködtem. Jegyzem meg, neked sem ártana néha... kócos - vigyorodtam el. Így, hogy közelebb ért a srác egyáltalán nem úgy nézett ki, mint egy tizenhét éves, legalábbis erősen kételkedtem a korában elnézve azt a kisfiús arcát. Jó persze hallottam már legendákat férfi-babaarcról borotválkozás után, de ez azért túlzás.
- Mellesleg, Franky vagyok - nyújtottam felé a békejobbot bemutatkozás gyanánt.
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Hétf. Aug. 17, 2015 12:25 am

-Alan. - viszonoztam a bemutatkozását. - Mi a bajod a sérómmal, kicsit megnyalta a hűs északi szél, de amúgy sem csinálok az ilyenből nagy problémát. Te mindenesetre jól elfésülködhetted az időt, ha így elmaradtál a pajtásoktól. - vettem kissé viccesebbre a figurát. - Egyedül terveztem lenni, de ha ennek már amúgy is lőttek, akkor megkereshetem veled a szálláshelyet.
A csajnak láthatóan nem igen volt más választása, ha nem az egyik fa tövében akar aludni ma éjjel. Ami normál esetben nem érdekelt volna, de valahogy úgy voltam, hogy ennek a csajnak megéri segíteni, közben legalább megtudok róla ezt-azt, elég erős karakter, én meg ilyenekkel szeretem körülvenni magam.
Elindultunk az erdő közepe felé. Gondoltam kezdem is az infoszerzést.
-Neked mi a képességed? Hogy jöttél rá?

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Hétf. Aug. 17, 2015 10:20 am

A srác Alan néven mutatkozott be és felajánlotta, hogy segít megkeresni a szálláshelyet... bár azért hozzátette, hogy egyedül tervezte tölteni az idejét? Hogy mi?! Ezt nem igazán tudtam hová tenni. Nem voltam hozzászokva az angol fiúk hideg stílusához, sőt már-már elvártam azt, ahogy otthon dívaként ugráltak körbe a srácok (már amelyik) pusztán a dekoltázsom látványától is... de ezt egyelőre nem tettem szóvá, épp csak leheletnyit zavart, hogy a klímán kívül úgy tűnik ez itt másban is eltérő az általam megismert világtól, kultúrától. Remek...
- Csak nem lehetnek annyira eldugva... - mondtam, azzal a magassarkúimat a srác kezébe nyomtam. Persze odaadhattam volna neki a súlyos bőröndöt is, de amilyen kis madárcsontozatúnak tűnt féltem, hogy összeroppan a súlya alatt, nekem ellenben nem kunszt.

Alan máris társalogni kezdett, a képességemről kérdezősködött én pedig kész voltam készséggel válaszolni, de előbb... fel kellett tennem neki egy kérdést, amit már egyszerűen nem bírtam visszatartani.
- Te figyelj, minden angol fiúnak ilyen borzalmas a kiejtése? - álltam meg és érdeklődve néztem rá. Komolyan mondom, mintha egy gumilabda bukfencezne a szájukban minden egyes kimondott szónál... borzalmas ez a brit angol akcentus!
- Egyébként rylor vagyok... tudod az a fajta amelyik átváltozik, szerény személyem egy nagy, vad, vérszomjas cicává! - azzal hosszú fekete karmaimmal úgy tettem, mintha belé akarnék kapni, s hozzá fogaimmal a levegőbe haraptam játékosan. Na most őrizd meg a híres angol hidegvéredet, Alan!
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Kedd. Aug. 18, 2015 7:46 am

Kezembe nyomta a magassarkúit, már ettől elképedve álltam. Minek néz ez engem?! Ez az egyik, a másik meg, hogy leangoloz. Ez b@szd meg több a soknál.
-Hééjjjj, egy az, nem vagyok a qrwa londinered és főleg nem vagyok angol. Skót vagyok, vili?! - Ezzel vissza is adtam neki a magassarkúit, amit nem vett túl jó néven. Ez egy csodálatos barátság kezdete!
Érdekes viszonyom lesz ezzel a csajjal. Főleg, hogy egy nagymacskává tud változni, ezen mondjuk cseppet sem lepődtem meg. Mondjuk azon se, ahogy ezt előadta. Szexi ez a csaj, basszus. De amúgy meg meg kell szokni ezt a rüfkét. Jó képessége van, még értékes láncszeme lehet ez a csaj a kapcsolati hálómnak. Meg mondjuk a hálómnak is értékes része lehetne... Na de Alan, nem olyan rég halt meg a barátnőd, még azért ezt nem kéne...
Láttam a csajon, hogy azon gondolkodik, hogy ott hagy a pitsáb@, de közben rá is jön, hogy más nagyon nem mutathatja meg a szálláshelyét, máskülönben meg jó éjszakát az erdőben a vadak közt. Ennek a gondolatmenetnek a manifesztációját láttam végigfutni az arcán.
Nekem meg az futott végig az agyamon, hogy azért nem volna hátrány a jó viszony kialakítása céljából, ha nem lennék túl nagy paraszt a csajjal.
-Az igaz, hogy mondtam, hogy segítek megtalálni a helyet, de majd én felajánlom, hogy viszem-e valamidet, avagy sem. - mondtam neki fapofával. - Az egyik bőröndödet mondjuk bevállalom, de az biztos, hogy a magassarkúidat nem én fogom hurcolászni kettőnk közül. - közöltem vele határozottan, mégis vigyorogva.

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Kedd. Aug. 18, 2015 3:18 pm

Hiába akartam én megindulni előre mint aki jól végezte a dolgát, a srác, Alan egyszer csak kikelt magából. Visszaadta a cipőimet és kikérte magának, hogy angolnak neveztem. Feltartottam a kezeim megadóan.
- Hé, nyugodj már meg, oké-oké, nem vagy angol... - most ezt meg miért kellett így a lelkére vennie? Ha nem lennék jó kedvemben, egyetlen mozdulattal eltörhetném valamelyik vékony kis karját, de azt hiszem ezzel ő nem volt tisztában. Vagy csak nem érdekelte. Meg különben sem tartottam jó ötletnek az első napon ott állni az igazgatóiban és magyarázkodni.
Talán az lenne a legjobb, ha mégis magam keresgélném meg a lakhelyem, mondjuk tény, hogy gond nélkül tudnám abszolválni még ha kicsit tovább is tartana, de a francba is, nyavalyás tíz órát ültem a gépen tök egyedül, vágytam a társaságra. Még ha ez jobb híján egy érzékeny hovatartozás-mániás srácot jelentett is. Felvilágosított, ő hogyan értelmezi a dolgokat, persze az tény hogy nem ajánlotta fel, hogy cipekedni is segít, de könyörgöm, ez alapvető úriemberi jellem, nem?
- Aha, oké. Hozzá ne merj nyúlni a bőröndömhöz! - jelentettem ki, azzal megfordultam, durcásan karba fontam a kezeim és elgondolkodtam, tényleg ne hagyjam -e itt.
- És neked mi a képességed, ha? Az, hogy idegesítő vagy? - kérdeztem fennhéjázva, sértetten, szándékosan hátat fordítva a srácnak.
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Hétf. Aug. 31, 2015 8:55 pm

-Hát akkor vidd őket te magad, engem aztán nem érdekel... - adtam a tudtára pont olyan hangsúllyal, mint amilyen hangsúllyal ezt az emberek közlik.
Kegyetlen kis ribi ez a csaj, ami egyrészt kissé taszít, másrészt meg vonz. Ha lesz is bármi köztünk, bármilyen viszony, hát az nem lesz unalmas és egysíkú, az tuti.
Kérdezősködik a képességem felől, és nem tudom miért gondolja úgy, hogy köze van hozzá... Na meg ez a szöveg...
-Haaaahaaaahaaaa, mondták már, hogy jó a humorod? És szerinted miért nem?
Esküszöm tetszik ez a kóstolgatás.
-Ha nagyon tudni akarod, illúziókeltő vagyok, bárkivel azt láttatok, amit csak akarok, csak még az intenzitáson és kiterjedésen van mit melózni.
Én bírom ezt a képességet, de azért nem volna hátrány, ha neki is imponálna.
-Amúgy ne álljunk meg pihenni? Biztos sz@r lehet, hogy leszakad a kezed a bőröndtől meg a többi cucctól.
Néha akkora paraszt vagyok, hogy én is ámulok magamon. Hehe.

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Hétf. Aug. 31, 2015 10:30 pm

Úgy döntöttem, sértődöttségemben még csak válaszra sem méltatom ezt a kis pökhendi ficsúrt, ezért a humorral kapcsolatos kérdésére nem is válaszoltam, csak elengedtem a fülem mellett. Ó, pedig ha tudná... milyen jót is lehet nevetni törött karral és vérző orral... de nyugi Franky, próbálj meg lenyugodni. Ez az első napod. Nem kell a balhé. Különben sem lehetsz ilyen hirtelenharagú! Torkomból feltört egy halk morgás, mely nem emberi toroknak való. Sokkal inkább tűnt egy jaguár morgásának. Oké, most már tényleg itt az ideje megkeresned a benned élő buddhát... vettem néhány mély levegőt, közben Alan megosztotta velem a képességét. A hallottak igencsak kíváncsivá tettek, a haragom amilyen gyorsan jött el is szállt, én pedig megfordultam.
- Tényleg? Elég királyul hangzik - mosolyodtam el végre - Mi több, ez baró! Szóval... bármit? Ha úgy akarom például ide tudod nekem varázsolni a Bahamákat? - ez nem is rossz ötlet! Mikor viszont a srác megkérdezte, ne álljunk -e meg pihenni, felhorkantam.
- Te tényleg semmit sem tudsz a rylorokról? - mosolyogva ingattam a fejem azzal az idegesítő emelkedett attitűddel, ami úgy tűnt, mint mikor egy szerető anya végtelen türelemmel magyarázza el a buta gyereknek a világ dolgait.
- Nem-nem, én aztán egyáltalán nem fáradtam el... de csak szólj, ha neked pihenőre van szükséged. Na menjünk, keressük meg végre azt a faházat - javasoltam és elindultam továbbra is mezítelen talppal a fűben.
- Szóval... skót vagy, mi? És idevalósi? Mármint valahonnan a környékről?
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Szer. Szept. 02, 2015 9:07 pm

-Nekem aztán nem kell pihenő, teljesen jól megvagyok... És igen, képzeld skót vagyok, és véletlenül sem angol. Idevalósi vagyok amúgy.
Szimpatikus volt neki a képességem, és ahogy haladtunk előre, eszembe jutott, hogy akár példát is mutathatnék neki belőle. Még a képességfejlesztésnek csak az elején járok, de azért már így is tudok trükközni elég hatásosakat. Gondoltam ráijesztek egy kicsit a buxára, mert az nagyobb poén, mint idevarázsolni néhány pálmafát a kurv@ Bahamákról. Közben folytattuk a sétát, én meg rávetítettem az agyhullámaimat az övére szép fokozatosan. Először úgy intéztem, hogy a szeme sarkából úgy lássa, hogy valaki figyeli, odarejtettem a látótere sarkaiba egy-két ördögi pofát, de mire odakapta volna a fejét, mindig eltüntettem. Láttam rajta, hogy figyelmével követi a dolgokat, én meg belülről vigyorogtam. Na ez jó móka lesz...
-Mi a helyzet, csak nincs valami baj? - tettem fel a kérdést, miközben magamra öltöttem egy kis pokerface-t, mert ugye ha elröhögöm, akkor el van cseszve az egész játék.

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Szer. Szept. 02, 2015 9:58 pm

Alan azt mondta idevalósi és... ennyi. Ezzel be is fejeződött a bájcsevej. Lépkedtem tovább a fűben, közben az erdőt vizslattam, hátha a fák között felbukkan az a faház én pedig lepihenhetek végre. Azt mondta neki nem kell pihenő, csak mosolyogtam magamban, majd kis idő után azért hátra szóltam a srácnak, hogy odamarjak kicsit.
- Rendben, de akkor kapkodd kicsit a virgácsaid, mert ezzel a tempóval kutyagolhatunk napestig... - elégedett voltam magammal és az elmés kis beszólásommal, az orrom alatt vigyorogtam jóízűen; mikor hirtelen megláttam valami furcsát a látóterem perifériájában. Oldalra sandítottam, de semmi különös... mindegy is. Mentem tovább, de az érzés, hogy valaki figyel csak nem akart csitulni. És azután még néhányszor, mintha arcokat láttam volna - odanéztem, de azok eltűntek. Megálltam. Kezdtem kicsit frusztrált lenni.
- Hé... te is láttad? - kérdeztem és megálltam, hogy alaposan körbenézzek. Remélem Alan nem most akar termékbemutatót tartani... az nem volna túl jó ötlet. Kellemetlenül éreztem magam, fáradtan, feszkósan és annyit azért már tudtam, hogy amíg nem tudom a képességem 100%-ig szabályozni, főként az ilyen helyzetek sülnek el... hmm, balul.
- Alan, ugye ezt nem te csinálod? Mert ha igen, fejezd be, nem túl... jó ötlet - egy újabb arcot láttam meg, odakaptam a fejem, de az megint csak eltűnt. Mire visszanéztem Alan-re, szemem színe megváltozott: a sötétbarna fénylő aranysárgává változott, a macska szemeivel néztem már rá. Ökölbe szorítottam a kezeim, körmeim tenyerem lány húsába vájtam, hogy a fájdalom kissé észhez térítsen és ne változzak most át. Ki tudja, mit tennék?... az elsőnél piszok nagy mázlim volt, hogy épp senki nem volt otthon. A szomszéd macskájának, mely beszökött a pincénkbe, már kevésbé...
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Csüt. Szept. 03, 2015 8:47 pm

Ahogy elnéztem a csajt, kezdte magát elég kényelmetlenül érezni. Még folytattam egy kicsit, mire kezdett nagyon úgy tűnni, hogy ha ez így megy tovább, láthatok egy szép fekete jaguárt. Úgy látszott, mintha megrendült volna az emberi mivolta. Illetve csak először látszott úgy, aztán beigazolódott a sejtés. Rám nézett, de már nem az eddigi szemeivel, hanem egy nagymacskáéval. Arra kért, hogy fejezzem be. Nem mondom, egy pillanatig átfutott az agyamon, hogy lehet, hogy be kéne, mert veszélyes lehet a játék. De aztán gondoltam, hogy a francokat, mi lenne abban a poén. Már rég nem láttam nagy fekete cicákat, meg éreztem a dologban a kihívást. A kihívást, hogy meg tudom-e fékezni illúziókkal, és égető szükségét éreztem, hogy leteszteljem magam, hogy mennyire tudok irányítani másokat látomásokkal, amiket én idézek elő.
-Te mégis miről beszélsz? - adtam neki a hülyét, és néztem rá kérdőn.
Úgy intéztem, hogy egyre közelebbről érzékelje a megjelenő alakokat. Úgy látszott, hogy innen már nincsen visszaút számára. Ez aaaaaaz! Gondoltam be is végzem a mókát. Gondoltam megjelenítek előtte egy ördögi alakot, attól tutira összecsokizza magát. Összpontosítottam és elévillantottam egy szarvas figurát kecske alsótesttel. A probléma csak az volt, hogy a figura inkább emlékeztetett a szatírra a Herkulesből, mint magára a Sátánra. Hát b@szki Alan, lehet, túl sokat láttad régen. Na azt hiszem, bőven van még mit dolgozni ezen. Na de most végül is mindegy is, ahogy láttam, a hatását megtette.

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Csüt. Szept. 03, 2015 9:12 pm

Mintha a falnak beszélnék... egyre bizonyosabb voltam benne, hogy a srác csinálja ezt direkt, hogy agyilag felb*sszon, pedig én figyelmeztettem - de már nem volt mit tenni, hiába próbáltam magam azzal nyugtatni, hogy ez nem a valóság, ezt ő csinálja elvégre most mondta, hogy képes rá. Csak kapkodtam a fejem az elém villanó arcok felé, természetesen mindegyik eltűnt, mint az előbb is. A düh, amit érezni kezdtem ezért, nem segített, ellenkezőleg, rontott a helyzeten. A zavarodottságom egyre nőtt, a bestia felébredt és beindult. Szinte éreztem, ahogy a belsőmnek feszül, hogy szétszakítsa a bőrömet és kitörjön belőlem... akartam még mondani valamit, de már képtelen voltam az emberi beszédre, pedig valami szép kis szaftos káromkodás lett volna. Emberi tudatom utolsó darabkájával el akartam indulni az erdő felé, hátha befelé futok majd és nem őt tépem szét... ugyanis nem tudom irányítani ezt. Már nem mintha nem érdemelné meg, ha tudnám is irányítani; de tényleg nem rajtam múlt. Még. De előtte azért igyekeztem magamról lehámozni a felsőt - ez az egyik kedvencem, az hiányzik még, hogy szétszakadjon!, de ez csak félig sikerült. Viszont egy lépést sem tudtam már tenni, felüvöltöttem a fájdalomtól és térdre estem a fűben, mikor a bőr felszakadt a hátamon és a füvet beterítette alattam az a sűrű, fekete trutyi. Felnézve Alan-t láttam magam előtt, de már inkább tűnt egy darab húsnak, mint az egyik diáktársamnak ebből a szögből nézve...
Morogva kaptam felé, a hasát sikerült elérnem félig átváltozott kar-mancsommal, a karmok fel is hasították a bőrét, bár nem volt túl mély a seb... azért lehet, hogy fércelni kell majd. Nem tudtam most ezzel foglalkozni. Azt akartam, hogy tűnjön el. Gyorsan. Most!

[A karakter jaguár alakban van]

Megráztam a bundám, felemeltem a fejem - fű, fák, friss levegő. Vérszag! - amint megéreztem a lehetséges préda hússzagát, ránéztem és pupilláim azonnal figyelemre tágultak.
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Csüt. Szept. 03, 2015 10:37 pm

Éééés elindult a mókavonat! Gondoltam ezt az elején, de még nem tudtam, hogy mire számítsak. Hát mit ne mondjak, nem láttam még ilyen átváltozást, de azt hittem azért szebb látvány. Mondjuk amikor elkezdett megszabadulni a felsőjétől, az király volt. Kettőspont pé.
Már majdnem befejeződött az átváltozás, én úgy néztem rá, mint mondjuk egy szobrász, aki látja művét elkészülni. De aztán hirtelen felém lendítette a kez... ööö a már inkább mancsát. Egy szempillantás volt az egész.
-Ááááá, bazmeg'! - kiáltottam fel, és lenéztem a hasamra, miközben reflexszerűen a hasamhoz kaptam.
Elvettem a tenyerem a hasamról, és nem meglepő módon vér borította. Elég szépen megkarmolt b@ssza meg... Lassan hátráltam, amíg befejeződött az átalakulás, és közben azon voltam, hogy nagyon sürgősen kitaláljak valamit, amivel kezelni tudom a helyzetet és Frankyt. Az a helyzet, hogy nem ártana valami hatásosat kiötölni, mert lehet, hogy valami lightos kis illúziócska nem váltja be a hozzá fűzött reményt, és hamar be is fejezem a földi pályafutásomat. Meg kell mondanom, azért félelmetes volt a szituáció, de ugyanakkor izgalmas is, éreztem, hogy dolgozik bennem az adrenalin. Közben bevillant egy ötlet. Szeretek rájátszani mások félelmére, és mitől fél biztosan egy jaguár, na meg úgy kábé az összes állat? Hát a tűztől. Na akkor adjunk a melónak, de csak óvatosan, vigyáznom kell arra, hogy nehogy túlzásba essek, mert ha így történik, akkor még a végén elszáll az agyam - rosszabb esetben szó szerint is.
Összpontosítottam, és az újdonsült jaguár azt tapasztalta, hogy tűzgyűrű veszi körül. Láthatóan érezte is a hőséget. Oké, eddig jó, meg van rettenve. Ezt kitartottam kábé két percig, utána megbontottam a tűzgyűrűt, kaput nyitottam rajta, bízva abban, hogy ezt meglátva Frankyjaguárcsajszi hanyatt homlok fog rajta kimenekülni...

Franky Talbot

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Vas. Szept. 06, 2015 8:15 pm

Ugrásra készen bújtak elő karmaim a füvet és apró föld-rögöket kaparászva, hátam ívben feszítettem, szemeimmel a prédámra koncentráltam. El akartam kapni, meg akartam enni. Semmi mást nem éreztem csak a vadász vágyát a vad iránt, mely alanyi jogon jár neki: ő a gyengébb, én az erősebb. Tudtam, hogy ez így működik. Pofonegyszerű.

De mikor rá akartam ugrani, hirtelen kigyulladt mellettem a fű, meleg lett, bundám szálai kezdtek az égnek állni. Körbefordítottam a fejem párszor, a tűz gyűrűként zárult be köröttem, a lángok az eget nyaldosták. Fülem hátracsapva, farkam magam alá húzva fújtam a táncoló arany lángnyelvekre, morogva forogtam a forróság ölelésében. Tudtam, hogy ami forró az veszélyes, féltem tőle, menekülni akartam, de nem volt út kifelé. A lángok fölött láttam még a prédát, de hirtelen prioritásban az utolsó helyre szorult - elsőként menekülni akartam innen. Mikor megláttam egy apró folyosót a lángok között, hezitáltam kicsit; de aztán egy hatalmas ugrással, üvöltve törtem ki a lángok közül és aztán csak szaladtam, szaladtam eszeveszetten az erdő és a biztonságot nyújtó fák felé a tűz elől.
Alan Gilmore
Admin

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   Hétf. Szept. 21, 2015 8:47 pm

-Yisss! - nyomtam a győzelmi kiáltást, mert ide azért teljesen indokolt volt.
Szó szerint forró volt a helyzet, kész mázli, hogy bejött az ötletem. A cicamica csak úgy rohant a fák közé, szerintem megdöntötte a saját sebességrekordját. Még egy ideig fenntartottam az illúziót, hogy nehogy idő előtt visszamerészkedjen. Egy idő után azonban kezdett nehézzé válni, kezdtem érezni, hogy megvisel. Aztán nekiállt zsongani a fejem, és már gondoltam elég idő eltelt, szóval megszüntettem a tűzgyűrűt. Micsoda megkönnyebbülés volt! Azért ez rendesen kiveszi az ember erejét. Sokat kell még gyakorolnom. Ha még egy darabig maradt volna Franky ebben a formában, vagy a fejem durran szét, vagy ő nyír ki, sehogy sem jöttem volna ki jól a dologból. Na de most összejött és nagyon örültem neki. Gondoltam azért ez után a sz@rakodás után jófej leszek vele, és elviszem a cuccait a házába. Sóhajtottam még egyet és pontosan így is tettem.

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Franky & Alan   

Franky & Alan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal