HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Üzenőfal
Latest topics
» Rony, Ryan és Szegény Áldozat
Hétf. Nov. 09, 2015 11:03 am by Ryan Anderson

» Ronan & Franky
Vas. Okt. 11, 2015 5:06 pm by Ronan Anderson

» Jade & Niall
Pént. Okt. 09, 2015 8:00 pm by Jáde Van Moezel

» Alan és Niall
Vas. Okt. 04, 2015 5:41 pm by Niall Tierney

» Shay & Rony
Szomb. Okt. 03, 2015 9:09 pm by Ronan Anderson

» Franky & Alan II.
Hétf. Szept. 28, 2015 10:34 pm by Franky Talbot

» Nadia Adelaide Blackmoon
Vas. Szept. 27, 2015 10:24 pm by Nadia A. Blackmoon

» Lachlan & Shayleen
Vas. Szept. 27, 2015 11:54 am by Lachlan Morven

» Idegen alfaj (képességtípus)
Szomb. Szept. 26, 2015 5:16 pm by Seth Waller

Szavazz ránk minden nap!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Aug. 17, 2015 9:37 am-kor volt itt.

Share | 

Ryan Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryan Anderson

Nem : Fiú
Kor : 18
Faj : Idegen, Chiah
Képesség : Levegőidomítás
Foglalkozás : Tanuló

TémanyitásTéma: Ryan Anderson   Vas. Aug. 30, 2015 3:39 pm

RYAN ANDERSON

Faj, típus: Idegen, Chiah
Nem: fiú

Születési idő, hely: 1998., Ismeretlen

Ház: Atritas

Évfolyam: elsőéves

KINÉZET

Első ránézésre egy igen helyes, laza srácnak nézek ki. Szürkés-kék, kereded szemem van, ami mindig lelkesen, ravaszságtól csillog és nyitott a világra. Hosszúkás arcformám, íves állam, amin mostanában már enyhe szőrzet is pihédzik. Sötétbarna hajam kicsit hosszabbra van hagyva, és enyhén kócos benyomást kelt. Sokat dolgozok rajta minden reggel...
Ruházatomat tekintve egyszerű ruhákat hordok: sima pólók, farmernadrág és sportcipő. Kevés holmim van,talán belefér az összes ruhám egy sporttáskába. Habár van pénzünk, nem szeretek felvágni, mert tudom milyen nélkülözni. A ruháim tiszták és nem szakadtak, vagy elhasználtak, de semmifellengés. Egyszerűek és kényelmesek. Ismertető jelem? Hogy kettő van belőlem!
SZEMÉLYISÉG

Ryan igen kellemes, szerethető jellemű fiú. Meg tudja találni a hangot másokkal, nem nagyon kerül konfliktusba, de ha mégis, akkor kiáll az igazáért. Szeret beszélni, viccelődni és igen értelmes, okos fiú, hiszen a kíváncsiságához szorgalom és maximalizmus párosul. Szereti a társaságot, a bulizást és azt, hogyha emberek veszik körül. Szereti a humort, a vicceket és a csínyeket, így nemcsoda, hogy gyakran hallani a nevét, hogyha valami baromságról van szó. Normálisan viszonyul az emberekhez, de azt adja, amit kap. Tehát ha valaki gonoszkodik, vagy bunkózik vele, azzal ő sem fog jó pofizni. Zseniális színész, szeret kamuzni és egész jól is csinálja. Első ránézésre egy laza, vidám, kedves srác. Ronny-val karöltve lehet általában látni, és első ránézésre látható, hogy Ryan a vidámabb, elevenebb és idiótább iker páros, ám zseniálisan el tudják játszani a másikat. Volt idejük gyakorolni.
Erősségek: Hazudozás, színészet, humor, labdajátékok, futás.

Gyengeségek: Úszás, őszinteség, érzelmek kifejezése, tanulás, szorgalom.

Félelmek:  Legnagyobb félelme, hogy elveszíti a bátyját, vagy hogy Ronny csalódik benne.

KÉPESSÉG

Képes vagyok a levegőt irányítani. Szellőt, kisebb-nagyobb légmozgásokat tudok végezni, és irányítani azt. Ehhez szükségem van egy kézmozdulatra, amivel fel tudom kavarni a levegőt. A képességgel tárgyakat is tudok mozgatni, természetesen még könnyű dolgokat, de ahogy a képesség nő és tapasztaltabb leszek, úgy tudok egyre nagyobb és nehezebb tárgyakat is repíteni a levegőbe. Később saját magamat is fel tudom emelni egy apró örvény segítségével, de ehhez még nagyon sok gyakorlása van szükségem.
MÚLT

Elég érdekes életem van. Életünk. Hiszen nem vagyok egyedül, soha nem is voltam. Egy ikerpár fiatalabbik tagjaként jöttem a világra 17 évvel ezelőtt. Akkor még nem tudtam - tudtuk, hogy különlegesek vagyunk. Úgy tűnik, hogy a szüleink sem, ugyanis otthagytak minket. Árvák vagyunk.
Az életünk java részét egy árvaházban töltöttük. Utáltam. Azt hiszem Ronny is. De legalább ott voltunk egymásnak, soha nem éreztem magam magányosnak. Nagyon szoros kötelék van kettőnk között, de azt hiszem, ezen nem is kellene meglepődni. Nekem csak ő van, neki pedig csak én. Fiatalkorunkban szinte minden időt együtt töltöttünk, együtt mentünk mindenhova, együtt csináltunk minden hülyeséget. Utáltak is érte. Az árvaházban elég szűkösen voltunk, és mindig cserélődtek a gyerekek. Csak mi maradtunk ott hosszú éveken keresztül, hiszen senki nem akart két szakadt, rosszcsont ikret. Merthogy arról szó sem lehetett, hogy csak az egyikünket vitték volna el. Kisebb korunkban gyakran jártunk kéregetni az utcára. Ronny mindig több pénzt kapott, mert kiskutya szemeivel gyönyörűen tudott nézni, és megvolt benne az alázat, és a szégyen érzet, ami belőlem hiányzott. Én inkább játékkal, vagy viccekkel szórakoztattam az embereket. Ez valakinek vagy tetszett, vagy nem, így volt, hogy sok pénzzel tértem haza, volt hogy semmivel. Tizenéves korunkban dolgozni kezdtünk egy gyárban. Nem volt valami nagy meló, ám a fizetés pont elég volt arra, hogy megéljünk belőle és legyen egy kis plusz. Itt tanultunk meg játszani is. A szünetekben gyakran szálltunk be pókerezni, vagy kockázni, és idővel egyre jobbak lettünk benne. Ronny a kártyához értett jobban, nekem a kockázáshoz volt érzékem. Akkor még nem tudtuk, hogy miért... Ronny gyakran mondogatta nekem, hogy szinte látja a kártyákat, érzi, hogy hol mi van. Nem hittem neki. Egészen addig a napig...

- Hé Ronny! - szólaltam meg az ágyamban fekve. Tizenhét évesek voltunk, így már kaptunk egy külön szobát. Kaphattunk volna két külön szobát is persze, de erről hallani sem akartunk. Sem én, sem ő. És ez örömmel és elégtétellel töltött el. Szóval a sötétben feküdtem az ágyamban, kezem a tarkómon, lábaim keresztbe és a plafont bámultam.
- Megint megtörtént. - szólaltam meg ismét egy kisebb hatásszünet után.
- Tudod, az a dolog... A kockákkal. - hallom, ahogy lassan megreccsen az ágy, majd Ronny sötét sziluettjét látom felemelkedni és felém fordulni. Kék szeme szinte világít az ablakon beáramló fényben. Látom, hogy feszülten figyel. Oldalra fordítom a fejemet és ránézek.
- Átfordult a kocka, Ronny. Kellett még egy hatos. És átfordult. Mintha... Mintha valami levegő jött volna belőlem. - mondom el egyre izgatottabban a dolgokat a testvéremnek, majd visszafordulok a plafon felé és azt bámulom tovább.
- Tiszta röhej! Neked is... ? - nézek a srácra ismét kérdőn, mire csak egy bólintás a válasz. Ronny nem mond semmit, de tudom, hogy vele is furcsa dolgok történnek mostanában. Sóhajt egyet, majd befordul a fal felé.
- Nem vagyunk gyagyásak. Aludj Öcsi! - suttogja bele a sötétbe, majd néhány perc után halkan szuszogni kezd.
Aznap este nem aludtam egy szemhunyásnyit sem. És másnap reggel eljöttek értünk.

Nico Tortorella
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Roman MacClannough
Admin

Nem : Férfi
Kor : 43
Faj : Idegen, Atmos
Képesség : Azonosítás
Foglalkozás : Társadalomismeret, általános képességismeret
Előtörténet : itt

TémanyitásTéma: Re: Ryan Anderson   Csüt. Szept. 10, 2015 9:45 pm

Nagyon jó előtörténet, természetesen elfogadom. Jó játékot! Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ryan Anderson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!
» Karakter kereső
» Voltam jó is persze, nem tudom, hogy rám ismersz-e - Nina & Ryan
» Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina
» Castor kis fekete notesze