HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Üzenőfal
Latest topics
» Rony, Ryan és Szegény Áldozat
Hétf. Nov. 09, 2015 11:03 am by Ryan Anderson

» Ronan & Franky
Vas. Okt. 11, 2015 5:06 pm by Ronan Anderson

» Jade & Niall
Pént. Okt. 09, 2015 8:00 pm by Jáde Van Moezel

» Alan és Niall
Vas. Okt. 04, 2015 5:41 pm by Niall Tierney

» Shay & Rony
Szomb. Okt. 03, 2015 9:09 pm by Ronan Anderson

» Franky & Alan II.
Hétf. Szept. 28, 2015 10:34 pm by Franky Talbot

» Nadia Adelaide Blackmoon
Vas. Szept. 27, 2015 10:24 pm by Nadia A. Blackmoon

» Lachlan & Shayleen
Vas. Szept. 27, 2015 11:54 am by Lachlan Morven

» Idegen alfaj (képességtípus)
Szomb. Szept. 26, 2015 5:16 pm by Seth Waller

Szavazz ránk minden nap!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Aug. 17, 2015 9:37 am-kor volt itt.

Share | 

Gertrud von Albrecht (készül)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gertrud von Albrecht

Nem :
Kor : 48
Faj : Idegen, Chiah
Képesség : Elektromosság manipuláció
Foglalkozás : Matematika, fizika, kémia tanár

TémanyitásTéma: Gertrud von Albrecht (készül)   Kedd. Szept. 15, 2015 1:27 pm

GERTRUD VON ALBRECHT

Faj, típus: Idegen, Chiah.

Nem: nő.

Születési idő, hely: 1969. március 8.; Berlin, DDR (Deutsche Demokratische Republik - Német Demokratikus Köztársaság).

Tantárgy: szakterületem a legtöbb gyerek által nem túlságosan kedvelt reál tantárgyak - matematika, fizika, kémia.

KINÉZET

180 cm magas, 66 kg súlyú, magas és vékony testalkattal rendelkezem. Formáim sosem voltak éppen nőiesen kerekdednek mondhatóak. Bőröm fehér, bár testem néhány helyen viseli a hosszú évekkel ezelőtti égési sérüléseim nyomait, ezek nagy részét szerencsére el tudom fedni, kizárólag a kézfejemen lévők vannak jól látható helyeken.

Arcom ovális, csontos, vonásaim erőteljesen és állam szögletes. Keskeny, egyenes vonalú orrom nagyszerű kontrasztot teremt mélyen ülő sötétbarna szemeimmel. Hajam eredetileg vöröses gesztenyeszínű volt, hosszú szálai pedig hullámosak - már azonban festeni kényszerülök (szemeim árnyalatához passzolóan sötétbarnára) az ősz hajszálak miatt és rövidre nyírva viselem. Bőröm fehér és bár van rajtam néhány ránc ami ebben a korban természetes, sokkal fiatalabbnak tűnök, mint amennyi valójában vagyok.

Bár életem javát talán már leéltem, kinézetem nem árulkodik a koromról, amit testem rendszeres karban tartása mellett néhány szépészeti bevatakozásnak is köszönhetek - és itt nem az emberek plasztikai sebészeteire gondolok. Az öltözködésem sem a korom tükrözi, sokkal inkább a legfrissebb elegáns divatot, természetesen a jó ízlés határain belül, koromnak és stílusomnak megfelelő darabokat hordok. A szoknyát és a nőies ruhákat kevésbé kedvelem, szívesebben hordok vászonnadrágot, hosszú ujjú felsőrészt vagy inget blézerrel. Állandó kiegészítőm egy arany nyaklánc, melyen egy arany karikagyűrű csüng.

SZEMÉLYISÉG

Igazi határozott, ön- és céltudatos, sikerorientált ember: tudja, mit akar és azt bármi áron el is éri, kitartó. Megjelenése tiszteletet parancsoló, büszke és szigorú. Fontos számára az illedelmes viselkedés, hisz ő maga is ad a külsőségekre, jó kiállású. Rendszerető és precíz. Fontos nála az első benyomás - ha valakiről kialakult benne egy kép, azon nagyon nehéz változtatni. Nem ismerkedik könnyen, mert a legtöbbekkel bizalmatlan. Mindazok ellenére, hogy tanár, nem különösebben kedveli a gyerekeket. Kissé egoista és öntelt, de képes csapatban is játszani. Gyakran kifejezetten mogorva, arrogáns és cinikus. Nehezen tud veszíteni, ugyanakkor mások bukásában örömét leli. Lenézi az embereket és az ostobákat, nagyra becsüli viszont a kitartást, a kemény munkát, a szorgalmat, az elköteleződést valami iránt és a hozzá tartozó alázatot. Emellett megveti azokat, akik a kisujjukat sem mozdítják és nem hajlandóak időnként a nehezebb utat és a kemény munkát választani. Nagyszerű vezető és igazi harcos: bátor és hatalmas lelki ereje van.
Erősségek: szigora tiszteletet parancsoló, ami tanárként nem hátrány; reál tantárgyak iránti érdeklődés és ismeretek; kitartó és céltudatos, nem szokása feladni, nem ijed meg a kemény munkától; felfogóképessége és észjárása gyors és ravasz, intelligenciája magas, nem ijedős, meghátráló fajta; nagyon jól uralja képességét.

Gyengeségek: nehezen tud teljesen ellazulni ezáltal kevés emberi kapcsolata van és azok többsége is csupán formális és felületes; a munkáját mindennél és mindenkinél előbbre helyezi, azon kívüli élete gyakorlatilag nincs is; nehezen viseli a kritikát olyanok részéről, akiket nagyra tart és véleményüket becsüli; nem tud veszíteni, nehezen ad igazat másoknak.

Félelmek: tart a kötődéstől, a gyökerektől; visszatérő félelme, hogy a képessége használata közben leöntik vízzel; fél attól, hogy egyedül öregszik meg és névtelenül múlik el; nyilvános megszégyenülés.

KÉPESSÉG

Elektromosság-manipuláció: képes vagyok irányításom alá vonni az elektromos energiát, teremteni és akár meg is szüntetni azt. Az élő szervezetekben természetes módon végbemenő elektromos impulzusokat azonban nem tanultam meg irányítani fiatal koromban, így nem használom kis a képességem maximálisan, de így is félelmetes és hatalmas erő van a kezemben. Az évek során számtalanszor segítségemre volt már, hogy megvédjem magam, sőt kutatómunkám előtt új aspektusokat is megnyitott az, hogy a tudomány jelenlegi állásánál sokkal jobban ismerem az elektromosságot és irányításom alá is tudom vonni azt.

MÚLT

...

Sigourney Weaver
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Gertrud von Albrecht (készül)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal