HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Latest topics
» Rony, Ryan és Szegény Áldozat
Hétf. Nov. 09, 2015 11:03 am by Ryan Anderson

» Ronan & Franky
Vas. Okt. 11, 2015 5:06 pm by Ronan Anderson

» Jade & Niall
Pént. Okt. 09, 2015 8:00 pm by Jáde Van Moezel

» Alan és Niall
Vas. Okt. 04, 2015 5:41 pm by Niall Tierney

» Shay & Rony
Szomb. Okt. 03, 2015 9:09 pm by Ronan Anderson

» Franky & Alan II.
Hétf. Szept. 28, 2015 10:34 pm by Franky Talbot

» Nadia Adelaide Blackmoon
Vas. Szept. 27, 2015 10:24 pm by Nadia A. Blackmoon

» Lachlan & Shayleen
Vas. Szept. 27, 2015 11:54 am by Lachlan Morven

» Idegen alfaj (képességtípus)
Szomb. Szept. 26, 2015 5:16 pm by Seth Waller

Szavazz ránk minden nap!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Hétf. Aug. 17, 2015 9:37 am-kor volt itt.

Share | 

Nadia Adelaide Blackmoon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nadia A. Blackmoon

TémanyitásTárgy: Nadia Adelaide Blackmoon   Vas. Szept. 27, 2015 10:24 pm

Nadia Adelaide Blackmoon

Faj, típus: Idegen, Chiah

Nem:

Születési idő, hely: 1985. 05. 20. Anglia, Bringhton

Tantárgy: Történelem

KINÉZET

Igaz, már nem vagyok olyan fiatal, mint azt szeretném, de simán letagadhatnék néhány évet. Hosszú, szőke hajam van, és szürkéskék szemeim, arcomon pedig csak néhány ránc mutatja, hogy már nem vagyok huszonéves. Magasságom átlagosnak mondható, amihez testalkatom is tökéletesen illik. Nincs rajtam egy kiló plusz felesleg sem, az emberek meg se mondanák, hogy már van egy 8 éves kislányom, olyan jól tartom magam. Igaz, hogy mindig is ügyeltem a külsőmre, sosem hanyagoltam el magam. Ruházatom elegáns, de mégis kényelmes, ugyanúgy viselek szűk, testhez simuló ruhát, mint bő felsőt mackónadrággal. Ékszereket nem nagyon hordok, csak egy medál lóg a nyakamban mindig, lányom fotójával.
SZEMÉLYISÉG

Jellemem, mint a legtöbb emberé nem egyszerű, de kezdjük akkor a pozitívnak mondható tulajdonságaimmal. Kitartó vagyok, mert amit eltervezek, valamilyen célt kitűzök magam elé, azt mindenképp véghez is viszem, semmit sem hagyok félbe. Jó a felfogóképességem, hisz könnyen átlátom, megértem a bonyolultnak tűnő dolgokat is, és még a hazugságokat is felismerem. Aki elnyeri a bizalmam, biztos lehet abban, hogy nem fogom elárulni, cserben hagyni, a barátaim szinte mindenben számíthatnak rám. Magabiztos is vagyok, mert csak olyanba fogok bele, amiben teljesen biztos vagyok, ezért nem is bizonytalanodom el soha a dolgomban. És persze eléggé kreatív. Szinte mindenre van valami új, esetleg nem teljesen hétköznapi ötletem, ami másnak akár soha az eszébe sem jutna. Legtöbbször pedig vidám, és mosolygós vagyok, nem hagyom, hogy bármi elrontsa a kedvem, de van, mikor nálam is betelik a pohár.
A jók után, most következzenek a kevésbé jó tulajdonságaim. Alapjáraton az őszinteség jó dolog, de van, mikor az ember már átesik a ló túloldalára. És sajnos ebbe a kategóriába tartozom túlzottan őszinte vagyok, nem szeretek hazudni, mindig kimondom a véleményem, soha nem köntörfalazok, bár gyakran olyan szóhasználattal, ami nem épp kedves, és ezzel gyakran megbántom az embereket, még ha nem is akarom. Ez mellé pedig ha hatalmas igazságérzet is társul, az maga a katasztrófa. Csökönyös is vagyok, mert amit elhatároztam, vagy amiről úgy gondolom, hogy úgy a jó, attól senki nem tántoríthat el, ragaszkodom az elképzeléseimhez, és eddig még nem is akadt olyan ember, aki meg tudta volna változtatni a véleményem.
Mostanában pedig próbálok felelősségteljesen viselkedni, az utóbbi 8 évben mondhatni tényleg felnőttem az anyaságnak köszönhetően. És bár nem vagyok egy mintaanya, a lányomat szeretem, és bármit megtennék érte.
Erősségek: Egyik erősségem, hogy hamar megértem a dolgok közti összefüggéseket, és könnyen átlátom a dolgokat, ami segít abban, hogy felismerjem, ha hazudik valaki, szóval engem nem lehet könnyen becsapni. Emellett nagy az igazságérzetem, és kiállok az igazamért. És tanárként szeretek új, érdekes dolgokat megismertetni a gyerekekkel, és ezt szerencsére nem olyan száraz, monoton stílusban teszem, hanem úgy, hogy a gyerekek is élvezzék a történelmet.

Gyengeségek: A nagy igazságérzetem talán ide is vonatkozik, ugyanis néha ezzel képes vagyok túlzásokba esni, és ez okozza néha a vesztem. Gyengeségem még, hogy nem bírom elviselni, ha nincsen igazam, vagy alul maradok egy vitában. Nem bírom a vereséget. És emellett még kifejezetten lusta is vagyok, de ezen igyekszem javítani a kislányom érdekében, eddig nem sok sikerrel.

Félelmek:  Egy dolog van, amitől igazán félek, az, ha elveszik tőlem a kislányom a felelőtlenségem miatt. Ő a mindenem, nem veszíthetem el Őt is.

KÉPESSÉG

Telekinézis: Képes a tudatával tárgyakat, és élőlényeket mozgatni, akár saját testsúlyának háromszorosát is képes  felemelni, ha nagyon koncentrál, azonban ez nagy erőfeszítésébe kerül, és sokat elvesz az energiájából. Egyetlen kézmozdulattal, vagy akár csak egy ujjmozdulattal képes tárgyakat a magasba repíteni, vagy akár embereket falhoz vágni, vagy kicsit megreptetni. Lustaságából adódóan sokat használta, így a képessége már teljesen kifejlett, ennél többre már nem lenne képes.
MÚLT

Ide írhatod a karaktered múltjának nagy eseményeit - nem szabjuk meg a hosszát, de legyen benne minden fontos információ.

Blake Lively
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nadia Adelaide Blackmoon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal